Najnowszy Ogólnopolski Biuletyn UTW PDF Drukuj Email
Wpisany przez AK   
środa, 16 sierpnia 2017 12:31

 
Zakończyły się szkolenia dla Lokalnych Animatorów PDF Drukuj Email
Wpisany przez AK   
środa, 19 lipca 2017 12:22

Miło nam poinformować, że w czerwcu i lipcu odbyły się dwa szkolenia pn. "Akademia Lokalnego Animatora Aktywności Seniorów" w ramach projektu "Akademia Aktywnych Seniorów" dofinansowanego z rządowego programu ASOS 2017.

W szkoleniu i zajęciach warsztatowych wzięli udział przedstawiciele Uniwersytetów Trzeciego Wieku z województw: małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, opolskiego i śląskiego.

Otrzymaliśmy liczne podziękowania po szkoleniu:

"Udział w szkoleniu w ramach projektu „Akademia Aktywnych Seniorów” realizowanego w ramach programu ASOS 2017 i i udziałem w szkoleniu "Akademia Lokalnego Animatora Aktywności Seniorów" , które odbyło się w Podegrodziu w dniach 3-5.07.2017 r. pozwolił mi wzbogacić moją wiedzę niezwykle przydatną w wolontariackiej pracy w Zarządzie towarzyszenia Rozwoju Uniwersytetu Trzeciego Wieku im. Jerzego Kozarzewskiego w Nysie. Z pewnością wykorzystam ją w ramach wolontariatu kompetencji w naszym Stowarzyszeniu, aby sprawniej i bardziej profesjonalnie nim zarządzać ".

Ewa Morel Wiceprezes UTW w Nysie

"(...) Plan szkolenia  był dobrze przygotowany a jego realizacja nie budziła zastrzeżeń. Wszyscy wykładowcy prowadzili szkolenie w tempie dla mnie odpowiednim, a treść była zrozumiała. (...) Jest rzeczą oczywistą, że tak duża ilość wiadomości w pewnych momentach mnie przerastała. Dlatego przekazane mi wydrukowane na papierze "Materiały dydaktyczne dla uczestników.." (...) Zdobytą na szkoleniu  wiedzę  postaram się wykorzystać w praktycznej działalności.Jestem zadowolony z pobytu w Podegrodziu i bardzo dziękuję organizatorom za realizację takiej inicjatywy.(...)"

Henryk Duda - Członek Zarządu Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Świętochłowicach

"(...) Szkolenie starannie przygotowane, ciekawie i zrozumiale przeprowadzone. Wykładowcy profesjonalni, otwarci na dyskusję, udzielający odpowiedzi także na pytania wykraczające poza program szkolenia, ale istotne dla uczestników. Bardzo miła atmosfera, doskonałe warunki. Możliwości konsultacji z wykładowcami w formie online po zakończeniu szkolenia jest dla nas  wprost bezcenna. Pozdrawiamy i oczekujemy na następne szkolenia.(...)"

Anna Król i Grażyna Jacak Świerkosz - UTW Limanowa

"(...) Całość szkolenia oceniamy bardzo pozytywnie, bowiem zapewnia kompleksowe wsparcie pozwalające na lepsze i skuteczniejsze funkcjonowanie UTW. Umiejętności komunikacyjne i profesjonalizm prowadzących szkolenie sprawiły, że zajęcia odbywały się w miłej i przyjaznej atmosferze, co sprzyjało także konstruktywnej dyskusji i wymianie doświadczeń. Serdeczni dziękujemy  za budzenie wiary i przekonania w nas, że możemy zrobić więcej i lepiej. Za to, że w trudnych sytuacjach możemy zawsze liczyć na wsparcie i profesjonalną pomoc. (...)"

Teresa Żelazna i Teresa Wiewiór - Piasecka - UTW w Ostrowcu Świętokrzyskim

 
Szkolenie ALAAS - grupa I PDF Drukuj Email
Wpisany przez AK   
piątek, 30 czerwca 2017 12:25

Miło nam poinformować, że odbyło się pierwsze szkolenie

Akademia Lokalnego Animatora Aktywności Seniorów

w dniach 26-28 czerwca 2017 r.

W szkoleniu wzięli udział przedstawiciele Uniwersytetów Trzeciego Wieku

z województw: małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, opolskiego i śląskiego.

Fotorelacja w zakładce: szkolenia i doradztwo

Kolejne szkolenie zaplanowane zostało na 3-5 lipca 2017 r.

 
Trwa rekrutacja na szkolenie ALAAS PDF Drukuj Email
Wpisany przez AK   
czwartek, 01 czerwca 2017 12:32

Trwa rekrutacja na szkolenie Akademia Lokalnego Animatora Aktywności Seniorów.

Program i dodatkowe informacje o szkoleniu w zakładce "Szkolenia i doradztwo"

Serdecznie zapraszamy !

Zgłoszenia do 12 czerwca br.

 


Strona 2 z 2
free pokerfree poker

Projekt dofinansowany ze środków Programu Rządowego na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Więcej informacji